“Я вдячна компанії за тренінги, які допомагають в особистісному зростанні, самоорганізації” – Заїка Дарина, директор магазину, Ашан Петрівка


^4F6520389FFD857C946A23090A352BA64FA848A7D7526417C4^pimgpsh_fullsize_distrЧому Irene Bukur?

У компанії панує дружня атмосфера, з посмішкою згадую свої перші робочі дні, підтримку і взаємовиручку з боку співробітникі. На сьогоднішній день нічого не змінилося =) Я вдячна компанії за безліч тренінгів, які допомагають не тільки в роботі але і в особистісному зростанні, самоорганізації.

Мої досягнення в компанії:
Прийшовши в компанію мені було всього 17 років, я навіть не думала про кар’єрний ріст, тому що моєю метою було заробити певну суму грошей на кишенькові витрати. Я пропрацювала промоутером 2 тижні, після цього мені надійшла несподівана пропозиція про постійну роботу . Спочатку я сумнівалася, так як вчилася на денному. Так і почалося моє просування верх по кар’єрних сходах в компанії Ірен Букур. Наступною сходинкою була посада старшого продавця, а після закінчення навчання, з’явилася можливість працювати повний день і завдяки цьому мені випав шанс стати директором магазину. Я успішно впоралася з атестацією і тепер у віці 20-ти років я директор одного з магазинів Ірен Букур.

Яким я бачу своє майбутнє?
Я не збираюся зупинятися на досягнутому і готова підкорювати нові вершини.

Моє кредо:
Дива трапляються, коли ти ризикуєш всім заради мрії