“Я вдячна компанії за можливість рости, розвиватися і навчати інших молодих продавців” – Нескорожена Вікторія, директор магазину, Novus Вишневе.

d7a538_92532e56582f4530a0896cb6e6f7f668-mv2

Чому Irene Bukur?
В компанії мені подобається робоча атмосфера. Кожен день наповнений позитивом, яким ми ділимося між собою в колективі і, звичайно ж з нашими клієнтами!
Подобається, що компанія розвивається, стає з кожним днем яскравіше, цікавіше, відкривається безліч магазинів і з’являється більше можливостей. Це надихає!
Обожнюю продукт з яким працюю! Подобається, що це український продукт який я люблю і в який вірю!
Я вдячна компанії за можливість зростати, розвиватися, вчитися і вчити інших – молодих новачків і продавців! Тут я отримала безцінний досвід спілкування з людьми, змогла повірити в свої сили, зрозуміла, що можливо все, варто тільки захотіти і докласти максимум зусиль !!

Мої досягнення в компанії:
Я прийшла в компанію півтора роки тому на посаду продавця – консультанта. Це було щось нове для мене. Здавалось, що це не моє і взагалі нічого не вийде, але поруч завжди була мій директор, наставник, друг і просто дивовижна людина – Валерія Богомолова. Вона навчила багато чому, підтримувала і допомогла повірити, що все “неможливе” – можливо!
Хоч я прийшла на роботу виключно заради заробітку, але знайшла тут на багато більше – круту команду, яка стала другою сім’єю і щасливих клієнтів, які кожен день дякують за якісний продукт!
Через півроку роботи я отримала посаду старшого продавця, а вже через рік стала директором в ТЦ «Новус» м Вишневе.

Яким я бачу своє майбутнє?
Зараз моя головна мета – розвиватися далі, зібрати сильну, позитивну команду з якою ми разом досягнемо ще багатьох висот незважаючи на всі труднощі!

Моє кредо:
“Сьогоднішній день – хороший привід вийти з берегів, кожному – зі своїх. Тому, що кожна людина – океан, і нерозумно все життя щиро вважати себе калюжею, нехай навіть найглибшій і не просихає”