“Я пройшла шлях зі стажора, продавця, старшого продавця і зараз реалізую себе вже як керівник”- Фесенко Оксана, директор магазину Ашан Львів

фесенко букур

Чому Іrene Bukur
Як дівчині мені завжди хотілося вміти правильно за собою доглядати, щоб гарно виглядати. І коли я побачила вакансію продавець-консультант в Ірен Букур, мені аж захотілося там побувати і подивитися все. В той момент коли мене запросили на стажування, у мене аж в серці тьохнуло від очікування. І не прогадала. Це і в правду була для мене цікава наука, де я багато корисного для себе дізналася, і зараз активно ділюся набутими знаннями зі своїми продавцями і покупцями.

Мої досягнення в компанії
На даний момент в компанії я лише трохи більше року, але вже за цей короткий період можу сказати, що я — директор! За цей час я пройшла шлях зі стажора продавця, старшого продавця і зараз реалізую себе вже як керівник. Це теж не легка наука і не все так просто, але я знаю — я навчуся!!!

Яким я бачу своє майбутнє
Я рада що працюю в компанії, де статус директор — це лише початок кар’єрного росту. В майбутньому я бачу себе успішним керівником з дружньою і сильною командою, і для цього я готова викладатися на всі 200% !!!

Моє кредо
Не бійся мріяти і йти до мрії.
Не бійся нічого нового, всі зміни на краще!!!