“Я працюю в Ірен Букур із задоволенням – це частина мого життя, а команда, це частина моєї сім’ї” – Каращук Ольга, директор магазину ТРЦ “ПортCity”

d7a538_6e08b8680034475ab522859e9f7bea9a-mv2

Чому Irene Bukur?
Працюю я в компанії із задоволенням – це частина мого життя, а команда, це частина моєї сім’ї. Нашій дружності, підтримці та турботі можна тільки позаздрити. Обожнюю я і нашу косметику, користуюся практично усім, дію та результат перевірила особисто на собі, тому із гордістю та впевненістю її рекомендую.

Мої досягнення в компанії:
Коли я прийшла у компанію Irene Bukur мені було 19 рокі. Я не мала досвіду роботи, але мало бажання працювати та змінювати своє життя. Я навіть не уявляла, які кардинальні будуть ці зміни. За рік старанної роботи я уже досягла статусу директора магазина Irene Bukur у місті Луцьк. Змінила я не тільки статус ,а й саму себе, свої погляди та свій характер. І на цьому я не буду зупинятися, у моїх планах навчати та відкривати нових директорів, тобто розвиватися як куратор.
А що мені допомогло досягнути те, що я маю зараз? Звичайно ж це підтримка та навчання від моїх наставників.
Яким я бачу своє майбутнє?
Моє майбутнє – це моя команд. Я докладу макчсимум зусиль для того, щоб знайти її.

Моє кредо:

Щоб піднятися на вершину гори і помилуватися прекрасними краєвидами, ми повинні здолати важку дорогу, нас очікують і втома, і падіння, і невдачі ,але тільки ми вирішуємо, чи збережемо сили і будемо підніматися все вище і вище, чи опустимо руки повернемося униз.” Я вибрала свою дорогу на вершину і сходити з неї не збираюся!!!!!