“Бачити щасливі очі клієнтів які повертаються до тебе з відгуком – найдивовижніше” – Роліна Ольга, директор магазину, ТРЦ “Україна”


роля букурЧому Irene Bukur?

Я завжди вважала, якщо і піду в продажі ,то тільки туди де якісна продукція!
Саме в Irene Bukur якість на найвищому рівні. А також я патріот з дитинства , тому особливо пишаюсь що це Україна. Бачити щасливі очі клієнтів які повертаються до тебе з відгуком – найдивовижніше.

Мої досягнення в компанії:
У компанію я прийшла 29 вересня 2014 року одразу після школи. Розуміючи що батькам буде важко платити за навчання і утримувати мене. Не вірила у свої сили, про те саме тоді з`явилась не просто дівчина , а ніби моя споріднена душа -мій наставник, подруга Валерія Богомолова. Вже в кінці березня 16-го року стала старшим продавцем, мене підтримувала моя команда та команда Одеси.
Через 5 місяців стала В.О. Адміністратором та почала передавати знання моїй маленькій пташці Каті,моему першому продавцю.І вже у вересні 2016 року дівчата вітали мене з посадою директора в ТЦ Україна. З того моменту відбулося багао всього. Ми відвідали з командою Одесу, з компанією Тернопіль, моя Катерина стала старшим продавцем.

Цілі на найближчий час:
Зростити свою особисту сильну команду і розвивати її

Моє кредо:
Життя – це бумеранг. Те що ви робите, те і повертається