Марина
2017-02-13
Хочу залишити свій позитивний відгук про компанії Ірен Букур. Я на жаль не пройшла стажування ((стажувалася я 8 днів, але не вивчила навіть 4 позиції. Я хотіла у них працювати і чесно вечорами вчила то, що мені задавали .. ну не запам'ятовую я їх, плутаюся, Бека, Мека, коротше , я сама розумію, що напевно це не моє ((Хочу сказати спасибі компанії за те, що вони поставилися до цього з розумінням, запропонували попрацювати у них в колл-центрі, але мені не підходить такий графік так як я вчуся. Стажування у мене була в Дрім тауні, там працюють дуже хороші дівчатка, вони мені весь час допомагали, намагалися підказати, тренували мене, але на жаль .. Умови роботи в магазині дуже навіть нормальні, чи не жорсткі, покупців багато - заробити можна, колектив .. буду сумувати за ними. Вообщем, дуже шкода, що я не з вами. Бажаю компанії і дівчатам успіхів і процвітання!
Гість
2017-02-13
професійне співбесіду! hr дуже розташовує до себе. Створюється враження, що колектив -велика сім'я.
Даша
2017-02-13
Таке враження, що відгуки тут залишають одні невдахи і скривджені життям дівчини))))) ну не вмієте працювати з людьми, не складається у вас - причому тут роботодавець? я в компанії працювала півтора року, і таких суперработніц, вічно всім незадоволених, набачився, вже повірте. а тепер про компанію. 1. Зарплата завжди вчасно. це закон. за півтора року жодного разу не було затримок. завжди день в день. 2. навчання. регулярно для співробітників проводять тренінги та семінари, що корисно і непогано допомагає в роботі. 3. команда. що таке командний дух, колектив я дізналася тільки тут. Коротше, дівчатка, зійдіть з небес на землю.
Гість
2016-10-27
Ще раз пишу про цю чудову компанію.Дівчата з команди:Олеся, Віка,Юля,всі були просто взірець для мене, скільки можливостей і всього цікавого я вже знаю, а тренінги завжди надихають на щось дійсно красиве і краще. Не залишаю сумніви про цю роботу. Впевнена що,не раз буду сумувати.Дякую Вам досвід,безмежно вдячна)))))
Гість
2016-10-27
Взагалі компанія нормальна. Правда хоч ти старший, хоч ти продавець щоб отримати ставку за день потрібно виконувати норми по продажу. За рік зп була раз 5 норм. більше 5000.Розвиток є, це без сумніву. Колектив просто супер)Навіть було дуже сумно йти з роботи( Будь-ласка Ірина Олександрівна зробіть стабільну ставку працівникам,тоді дівчата які дійсно хочуть, можуть і вміють активно працювати будуть з Вами в цій компанії.Компанїю рекомендую,як справді 2-гу родину. Але щоб заробити треба не тільки з шкури вилазити ,але і дужу активно працювати!!!
Уля
2016-10-27
Дівчата, дуже рекомендую компанію! Працювала в компанії 7 місяців, зараз виїхала в інше місто. Але чесно скажу, йде зовсім НЕ хотілося. Тому що колектив, зарплата, умови - все те, що особисто мене підходили ідеально. У моєму рідному місті немає магазину Букур, але продукцію я до сих пір купую, і з дівчатками спілкуюся з минулої роботи. Коротше кому дійсно цікава компанія і продукція і сфера продажів, сміливо йдіть і НЕ роздумуйте!
Ірина
2016-10-27
Відгук про роботу в компанії протягом восьми місяців. пройшла співбесіду і навчання і була дуже задоволена. розцінювала як підробіток до основної роботи на фрілансі але в підсумку залишилася у Букур. залишилися тільки позитивні враження. зарплату виплачують стабільно день в день, умови звичайно так собі так як це робота на острівцях в ТРЦ які працюють допізна. колектив хороший, начальство теж лояльне