d7a538_e0f3fec5abf2428680d1f6beb112f3c8-mv2
Ірина Букур засновник бренду "IRENE BUKUR"

Жива натуральна косметика – це зовсім нова течія в косметології. Її виробництво не може бути серійним та мультинаціональним. Унікальна технологія вимагає випуску продукції маленькими партіями та швидкої доставки свіжої косметики в магазин.

В Україні народження живої косметики стало реальністю, завдяки унікальному бренду Irene Bukur. Наш продукт містить не менше 75-80% свіжих висококонцентрованих екстрактів та олій.
Ми використовуємо натуральні інгредієнти, які ростуть у природних заповідниках України, а також на спеціальних плантаціях, створених по принципу органічного землеробства.
Жива косметика Irene Bukur містить мінімальну кількість природних та харчових консервантів, тому строк її зберігання не перевищує 12 місяців.

Сьогодні нами розроблено та успішно виготовляється більше 40 найменувань натуральних косметичних продуктів – засоби по догляду за тілом та обличчям, спеціалізовані лікарські бальзами, унікальні програми для лікування та профілактичного догляду за волоссям і т.д.
Диво-ефект, який отримують наші клієнти після використання живої косметики, обумовлений тим, що кожний косметичний засіб Irene Bukur проходить 4-х ступеневий лабораторний контроль та спеціалізовані клінічні випробування, які підтверджують її лікувально-профілактичні властивості та високу ефективність.

Наш основний принцип – кожна рецептура повинна діяти та давати результат, який декларується у призначенні продукту.
І хоча перед нами стоїть ще багато завдань, і кожен день – це новий етап у розвитку та вдосконаленні, але давня мрія все ж таки здійснилася – ми створюємо натуральну живу високоякісну українську косметику, яку знають і, що найголовніше, люблять!