“Найбільше люблю свій колектив – це моя друга сім’я!” – Яковлева Юлія, директор магазину ТРЦ Французький Бульвар

d7a538_61d4ab46b06441079c5f3d2e0b5f3bfb-mv2

Чому Irene Bukur?
Найбільше люблю свій колектив – це моя друга сім’я! Атмосфера в колективі завжди позитивна, завжди один одного підтримуємо і допомагаємо. Спілкування з клієнтами добре розвиває професійні навички, а також вчить знаходити підхід до будь-якій людині, розвиває кмітливість і логіку. Наша компанія, крім інтенсивного кар’єрного зростання і великих можливостей, дає більше впевненості і самостійності.

Мої досягнення в компанї:
Прийшла працювати в компанію в березні 2014. Зрозуміла, що тут можу розвиватися, тому стала активно працювати і вбирати в себе ті знання, які мені давав мій наставник. Вже через 3 місяці, я стала старшим продавцем, одним з кращих продавців в компанії.
Протягом року, показувала результат, набирала свою команду і в травні 2015 року стала директором в компанії Ірен Букур.
Восени 2015 року в мене з’явилися перші зірки – Сушко Анастасія та Юнашева Аліна, які вже набирають свої команди.
У березні 2016 року в Харкові відкрився мій перший особистий магазин в ТЦ Французький Бульвар.
Спільними зусиллями всієї нашої команди ми завоюємо всіх жінок Харкова!

Яким я бачу своє майбутнє?
Моя мета – відкрити п’ять директорів. Створити сильну команду своїх однодумців. Знайти підхід до наших постійних і нових клієнтів так, щоб в Харкові косметика Ірен Букур стала лідером продажів серед інших магазинів косметики. Мати заробітну плату в розмірі 20000 в місяць.

Моє кредо:
Єдиний спосіб зробити видатну роботу – щиро любити те, що робиш. Відчуйте попутний вітер у вашому вітрилі. Рухайтеся … Якщо немає вітру, беріться за весла.