“Мої цілі на сьогодні – це моя команда, яка мріє досягти успіху” – Гончарик Яна, директор магазину ТРЦ Гагарін Плаза

d7a538_abce1a8599a34b7db92ef0fbf9efccd2-mv2

Чому Irene Bukur?
Коли я шукала роботу, моїми основними критеріями були пристойна заробітна плата і можливість здобувати досвід роботи з людьми.
Irene Bukur повністю відповідала моїм вимогам, і я почала працювати в компаніі відразу ж після закінчення університету, на початку 2011 року. Тоді я думала, що це буде тимчасова робота, але вже з перших робочих днів відчула взаємну підтримку, завжди дружню і теплу атмосферу у великій команді “букурівців”. І, власне, по сьогоднішній день ця команда – невід’ємна частина мого життя. І це круто!

Мої досягнення в компанії:
ММій наставник, Юля Лількова, навчила мене всьому що знала сама, навчила розвиватись дізнаватися багато нового і згодом набрати круту команду.
До осені я вже досягла звання виконуючого директора магазину Ірен Букур.
Я дуже вдячна Ірині Олександрівні Букур за те що вона створила компанію, та таку чудову косметику, і об’єднала всіх нас !!!А також Наталії Козар, яка повірила в мене і дала шанс і можливість стати регіональним менеджером Південного регіону. Зараз у мене лише два магазина, але це тільки старт для південної частини України. Найбільше подобається не тільки розвиватися в плані роботи, а й ті можливості які надає компанія для відпочинку, наприклад 6-річчя компанії ми відзначали в Празі, А 2016 рік у нас почався з відпочинку в Єгипті. Колись про таку роботу я й не мріяла.

Яким я бачу своє майбутнє?
Мої цілі на сьогодні – це моя команда, кожна з дівчаток – унікальна особистість, яка мріє досягти успіху в роботі і в особистому житті. Вони не приходять просто продавати і отримувати зарплату за це. Кожен день я вчу моїх зірочок тонкощам роботи і в свою чергу сама дізнаюся різноманітність молодого покоління. А також моя мета стати бізнес-партнером компанії. І я впевнено до неї йду.

Моє кредо:
Останнім часом моє кредо таке: «Щоб мати в житті те, чого Ви ніколи не мали, робіть те, чого раніше ніколи не робили». Роберт Кіосакі
У кожного з нас є якісь мрії і бажання, але чи замислюємося ми: що ми робимо для того щоб їх здійснити?