“Команда з якою я працюю стала для мене другою сім’єю, яка підтримає, і в радості і в горі” – Кот Яна, директор магазину ТРЦ “Магелан”

d7a538_41868174615a4684a5231f60d906bb31-mv2

Чому Irene Bukur?
Команда з якою я працюю стала для мене другою сім’єю, яка підтримає і в горі, і в радості. Це ті люди які розуміють тебе в першого слова, з якими завжди тепло, спокійно, на яких можна завжди розраховувати. Завдяки їм я розвиваюся і не стою на місці. Головною метою для мене є – кар’єрний ріст і розвиток. Тому якщо ваші цілі збігаються з моїми – ви сіли в потрібний бронепоїзд !!! І у вас все вийде!

Мої досягнення:
В даний час я директор магазину в ТРЦ Магелан. За освітою фінансист, закінчила Донецький університет економіки і права. За фахом пропрацювала рік, але офісна робота мені не припала до душі. У Києві вже близько року, але скажу вам більше, Irene Bukur стала для мене першою і на щастя єдиною роботой в столиці. Скажу вам чесно, компанія Irene Bukur є для мене натхненням.
Прийшла в компанію 4 квітня 2015 року, перше,  що мені сподобалося це співбесіда, такого позитиву я не зустрічала ніде. Вийшовши на стажування потрапила в руки куратора Олени Щепер, вона відкрила і занурила мене в світ живої косметики Irene Bukur. Тут я дізналася про можливість кар’єрного росту та  саморозвитк. Робота в Ырен Букур  відкривала для мене багато нового, нові можливості про які я і не подозрювала. Вже через 4 місяці я стала старшим продавцем, і продовжила свій шлях до позиції діректора. В лютому відкрила свого продавця Майко Тетяну, і вже з квітня 2016 я директор магазину Irene Bukur в ТРЦ Магелан.

Яким я бачу своє майбутнє?
Найближчим часом я прагну створити свою власну команду з якию ми будемо підкорювати вершини.

Моє кредо:
Якщо ви працюєте над поставленими цілями, то ці цілі будуть працювати на вас.
Відправна точка будь-якого успіху – це бажання.