“Irene Bukur- це велика дружна сім’я, де тебе завжди вислухають і підтримають” – Очеретнюк Анна, директор магазина в ТОЦ Роксолана

d7a538_4741ad772d944d13897b9e6cee3303cf-mv2

Чому Irene Bukur?
За двароки роботи в Irene Bukur я жодного дня не пожалкувала, що потрапила сюди, я винесла великий досвід. Люблю товар, який просуваю і сама ж ним з задоволенням користуюся. Ще мені подобається що Irene Bukur  – це велика дружна сім’я, ти  ніколи не залишишся одна, тебе завжди вислухають і підтримають. Якщо в мене щось не виходить, я завжди можу подзвонити своєму наставнику, виговоритися, так сказати скинути тягар з плеч і заодно ще й отримати заряд позитивної енергії! Компанія займається навчанням, тобто ми не лише продавці, а професіонали, навіть міні-косметологи. Це дуже допомагає в подальшому в роботі з людьми, щоб максимально правильно підібрати клієнту продукт, щоб він залишився задоволеним і повертався до мене ще не один раз))

Мої досягнення в компанії:
Якщо чесно, то мій прихід трошки не стандартний і випадковий…. з сестрами Козар я знайома давно, ми навчалися в одній школі, особливо тісні стосунки в мене були з Машою – вона вчилася на 1 клас старше, і в дитинстві ми дуже дружили і разом гуляли, але після того як кожна пішли в різні вищі заклади наше спілкування стало вже не таким тісним, а з Наташою ми були більш заочно знайомі – бачились)При спілкуванні Маша декілька разів запрошувала мене попрацювати продавцем в Irene Bukur, але я відмовлялась, бо більше націлена була на роботу в офісі. Якось (а саме в листопаді 2013р) ми розговорилися і я сказала, що в пошуках роботи помічником керівника чи щось такого роду, на що Маша дала мені номер Наташі Козар і сказала, що якщо хочу можу їй подзвонити, вона як раз шукала собі дівчинку в офіс. Я зателефонувала і ми домовилися про співбесіду. Мені дали випробувальний місяць (грудень 2013), щоб подивитися на те як я працюю, ну і щоб я собі теж могла вирішити чи мені підходить. Вийшло так, що робота мені сподобалась, та і я підійшла – так я стала помічницею Наташі Козар.
Пропрацювала я в офісі десь з пів року і прийшлось звільнитися, у зв’язку з переїздом до Львову, але з Irene Bukur залишилися дружні відносини. У Львові дуже важко з роботою, я декілька місяців шукала роботу, але безрезультатно. Тоді Наташа Козар запропонувала мені пройти стажування на продавця в Києві, і в жовтні коли мав відкриватися наш перший магазин у Львові ТОЦ Роксолана, я б уже була сформованим продавцем. Так з липня 2014 року я і почала знову працювати в Irene Bukur, де вже в жовтні 2014 року стала кращим продавцем по Україні, і з задоволенням працюю і далі). В березні 2015 року я працювала на відкритті другого магазину Irene Bukur у Львові і розкручувала його 2 місяці, де набрала і відстажувала собі свою першу команду, в тому числі і Фесенко (Ждег) Оксану, яка на даний момент вже доросла до директора в нашому третьому магазині в Ашан-сіті. В квітні 2015 року я здала атестацію на старшого продавця, і в травні разом зі своїми продавцями повернулася, так сказати додому, до рідної ТОЦ Роксолани, і з вересня 2015 року місяця я стала офіційно директором магазину Irene Bukur в Роксолані з командою 4 продавця. але мій розвиток не закінчується – в травні 2016 року з під свого крила я відпустила у вільне плавання свою праву руку і старшого продавця Фесенко (Ждег) Оксану в Ашан-сіті і зараз активно її підтримую, допомагаю і ділюся своїм вже напрацьованим за 2 роки досвідом.

Яким я бачу своє майбутнє?
Хочу щоб мої батьки мою пишалися, щоб вони з гордістю казали, що Аня працює в крутій компанії та ще й на керівничій посаді, в чому Irene Bukur мені теж допомогла. Також дуже хочу заробити і назбирати собі на будинок, не хочу квартири, а саме будинок – щоб там могли гратися в майбутньому мої діти, завести німецьку овчарку і єнота! Дуже хочу єнота!

Моє кредо:
Ніколи не сумнівайся в собі і своїх можливостях!
Став перед собою ціль і ти обов’язково її досягнеш! Можливо не відразу і не з першого разу, але ніхто не відміняв практику і наполегливість!!